Ev Satışı Yüzünden Mi Öldürüldüler?

Sapanca’da TEM otoyolundaki bir TIR parkında cesetleri bulunan Mustafa Bayrak (28) ve doktor Emine Küçük(32)’ ün yakınları, 450 bin TL’ye sattıkları ev yüzünden öldürülmüş olabilecekleri ileri sürdü.Doktor  Emine Küçük’ün iki ay sonra öldürülen Mustafa Bayrak’ın ağabeyi Halit Bayrak ile evleneceği öğrenildi. Öldürülen doktor Emine Küçük’ün işleri olduğu gerekçesiyle nişanlısı Halit Bayrak’ın kardeşi Mustafa Bayrak ile ev satışı için gittiği öğrenildi.

Ev Satışı Yüzünden Mi  Öldürüldüler?
İddiaya göre, TEM otoyolu Kurtköy TIR parkında 04.00 sıralarında ihbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, Mustafa Bayrak (28) ve Emine Küçük(32)’ ün cesetleriyle karşılaştı.Yapılan ilk incelemede Mustafa Bayrak’ın vücuduna aldığı 14 bıçak darbesi ve 4 kurşunla, Emine Küçük’ün ise 2 bıçak ve yine kurşunla öldüğünü belirledi. Cesetler olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için İstanbul’daki Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Haberi alan Mustafa Bayrak ve Emine Küçük’ün yakınları Adli Tıp Kurumu’na geldi. Yakınları Adli Tıp Kurumu önünde sinir krizleri geçirdi.
 
Mustafa Bayrak’ın kuzeni Süleyman İnce, “ Bize sabah erkenden haber geldi. Öldürülen Mustafa Bayrak benim kuzenim. Bunlar Sapanca’da kuzenimin nişanlısı olan Emine Küçük’ün Sapanca’da evini satacaktı  ve buradan kuzenimle birlikte yola çıktılar. Alacak kişi ‘Bizim aracımız var sizin araçla gelmenize gerek yok’ deyince bunları almışlar evi devretmek için Sapanca’ya gitmişler. Evi 450 bin veya  500 bin TL’ye devrettikten sonra bunlar kurşunlanıyor ve bir kenara atılıyor büyük ihtimalle. Alıcı bize söylendiğine göre Aselsan’da mühendis olduğunu söylemiş, yanında birde güvenlikçisi varmış, polis varmış öyle bir izlenim vermişler. Kuzenim Mustafa Bayrak  ilaç mümessili, Emine Küçük ise doktordu, aile hekimiydi. Halit Bayrak şimdi cenazelerle ilgileniyor.” dedi.
 
Cenazelerin yapılan otopsinin ardından memleketleri Artvin’de toprağa verileceği belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER