Eşiyle Tartışıp İntihar Etti

Konya’da maddi sıkıntılar nedeniyle eşi ile tartıştığı iddia edilen 65 yaşındaki Yakup Çil, evinin bahçesindeki ağaca kendisini iple asarak yaşamına son verdi. 

Eşiyle Tartışıp İntihar Etti
Olay, saat 08.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Büyük Haymanas Mahallesi Erciyes Sokak içerisinde bulunan tek katlı müstakil evin bahçesinde meydana geldi. İşçi emeklisi Yakup Çil sabah namazını camide kıldıktan sonra eve geldi. Çil, iddiaya göre maddi konular nedeniyle eşi Aynur Çil ile tartıştıktan sonra evden çıktı. Eşinin her sabah olduğu gibi geri dönüşüm için kağıt ve plastik toplamak üzere gittiğini düşünen Aynur Çil arkasından dışarı çıkmadı. Bir süre sonra bahçeye çıkan Aynur Çil, eşini avluda bulunan ağaçta asılı buldu. Eline aldığı bıçakla ipi kesip eşini asılı olduğu ağaçtan indirerek komşularından yardım istedi. Yardıma gelen komşuları durumu polise bildirdi.
 
Olay yerine gelen ve Yakup Çil öldüğü tespit eden polis, yaptığı incelemenin ardından cesedi otopsi yapılmak üzere morga kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
 
Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2014, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER