Erzincan'da 1 Liralık Ayakkabı İzdihamı

Erzincan’da yeni açılan bir ayakkabı mağazasının ilk güne özel olarak babet ayakkabıları 1 liraya satması izdihama yol açtı. Yüzlerce vatandaş ayakkabıları alabilmek için birbiri ile yarıştı, bazıları ezilme tehlikesi geçiridi. Reyonlardaki 2 bin çift babet ayakkabı 10 dakikada tükendi.

Erzincan'da 1 Liralık Ayakkabı İzdihamı
Alparslan Türkeş İş Merkezi içerisinde bulunan bir ayakkabı mağazası açılışa özel kampanya düzenledi. Babet ayakkabıların 1 liraya satılacağının duyurulması üzerine bugün sabah erken saatlerde mağaza önünde uzun kuyruklar oluştu. Kapıların açılması ile birlikte kadın, erkek, çocuk yüzlerce kişi mağaza girdi ve reyonlara hücum etti. Koşarak mağazaya girenlerden bazıları düştü ve ezilme tehlikesi geçirdi. İzdihama rağmen yılmayanlar kucak dolusu babet ayakkabı alarak kasaya yöneldi. Vatandaşlar düzenlenen kampanyayı olumlu bulurken, Kurban Bayramı öncesi mutlu olduklarını ifade ettiler. Yaklaşık 10 dakikada reyonda bulunan yaklaşık 2 bin çift ayakkabı vatanadşlar tarafından alındı.
 
işletme sahibi Salim Demir, Kurban Bayramı öncesi böyle ucuzluk kampanyası ile ayakkabı mağazasını açtıklarını, gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyledi. Demir, ilerleyen zamanlarda benzer kampanyalar düzenleyeceklerini de belirtti.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2014, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER