Erdoğan'ın Altınok'la Sohbeti...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜPRAŞ Fuel Oil Dönüşüm Tesisi Açılış Töreni’ne katılmak için helikopterle İzmit’e gitti.

Erdoğan'ın Altınok'la Sohbeti...
Erdoğan’ın makam aracı evinin bulunduğu sokaktan çıkarken sivil bir araç sokağa girdi. Polis aracı son anda durdurdu. Yolu kapatan otomobil geri gelerek Cumhurbaşkanının konvoyuna yol verdi.
 
DANIŞMANLARI BEKLEDİ
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı İzmit’e götürecek helikopter Millet Parkı üzerindeki pistte beklerken, Erdoğan Kısıklı Karakolu’nda yaklaşık 20 dakika kaldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanları Lütfullah Göktaş, Yiğit Bulut ve Mücahit Aslan Helikopter pistinde Erdoğan’ı bekledi.
 
AT ARABASI VE HELİKOPTER AYNI KAREDE
 
Bekleyiş sürerken pistin bulunduğu Kısıklı caddesi üzerinde trafik oluştu. Yoldan geçen at arabası arka fondaki helikopterle aynı kareye girerek ilginç bir görüntü oluşturdu. Yakındaki bir inşaattan hafriyat taşıyan kamyon manevra yaptığı sırada trafiği engelledi.
 
EMNİYET MÜDÜRÜYLE KONUŞTU
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaklaşık 20 dakikalık bekleyişin ardından saat 12:30 sularında, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun da bulunduğu kalabalık bir heyetle helikoptere yürüyerek geldi. Erdoğan yürüyüş boyunca Emniyet Müdürü Altınok’la sohbet etti. Erdoğan ve beraberindekiler Helikopterle İzmit’e hareket etti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER