Engelli Gençten 2 Gündür Haber Alınamıyor

Bolu’da, zihinsel engelli 30 yaşındaki Erhan Gümüş, önceki gün sabah çarşıya gitmek için evden çıktıktan sonra kayboldu. 51 yaşındaki Güllü ve 54 yaşındaki Ramazan Gümüş çifti, gözyaşları içinde çocuklarının bulunmasını istedi.

Engelli Gençten 2 Gündür Haber Alınamıyor
Doğumundan 3 ay sonra geçirdiği menenjit hastalığının ardından zehinsel engelli olan Erhan Gümüş, Salı günü evden çıktıktan sonra geri dönemdi. Çevrede yaptıkları aramalarda çocuklarını bulamayan Gümüş çifti, polise başvurdu. Polis, Erhan Gümüş’ü bulmak için çalışma başlattı.
 
5 çocuk annesi Güllü Gümüş, oğlunun başına kötü bir şey gelmiş olabileceğinden korktuğunu söyledi. Güllü Gümüş, "Sabah 09.00’da evden çıktı, her zaman olduğu gibi çarşıya gitti. Akşam oldu gelmedi. Telefonla da ulaşamadık. Oğlum bizden ayrı bir gece bile yatamaz. Bizden ayrı duramaz. Polisler oğlumu arıyor. Günüm karakollarda geçiyor ama yine de haber alamıyorum yavrumdan. Bir arkadaşı, bir otomobilin içinde görmüş. Arabanın içinde, yanında da şoför varmış. Birisi kötülüğüne mi aldı, ne oldu bilemiyoruz. Normalde yabancı arabalara binmez. Engelli kartı olduğu için gideceği yere belediye otobüsü ile gider" dedi.
 
Gün boyu pencere kenarında oturup oğlunun eve dönmesini bekleyen işsiz Ramazan Gümüş de "Tek isteğim görenlerin oğlumu bana ulaştırmaları. Başvurmadığımız yer kalmadı. Bir haber bekliyoruz" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER