banner51

Efkan Ala'nın Bursa Ziyaretleri

İçişleri eski Bakanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Efkan Ala, geçtiğimiz hafta tarihi Kapalı Çarşı’da çıkan yangında işyerleri zarar gören 52 esnafa Başbakanlık tarafından gönderilen ödemeyi dağıttı.

Efkan Ala'nın Bursa Ziyaretleri
Seçim bölgesi Bursa’da seçim çalışmalarını sürdüren İçişleri eski Bakanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Efkan Ala, ilk olarak Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ala burada, geçtiğimiz hafta tarihi Kapalı Çarşı’da çıkan yangında işyerleri zarar gören 52 esnafa, Başbakanlık’tan gönderilen toplam 1 milyon 92 bin TL’lik ödemeyi, düzenlenen törenle dağıttı.
 
Daha sonra Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nı (BTSO) ziyaret eden Ala, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’dan yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Bursa’nın Türkiye’ye en çok katma değer sağlayan şehirlerden birisi olduğunu söyleyen Ala, Bursa’nın Türkiye’nin hedeflerine ulaşması noktasında lokomotif görev üstlendiğini söyledi. Dünyada birçok ülkenin yabancı sermaye çekmek için çalıştığını ifade eden Efkan Ala, “Sanayicilerimiz ülkemizdeki sermayeyi artırmak, daha fazla katma değer üretmek ve ekonomiyi geliştirmek için başarılı çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. Sizin talepleriniz bizim için büyük önem taşıyor. Sizin talepleriniz bizim projemizdir. Bu noktada sizlerden gelen öneriler ve beklentiler, bizim çalışmalarımıza ışık tutuyor" dedi.
 
Efkan Ala daha sonra Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Ala burada federasyona bağlı 38 derneğin üyesi ile bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER