Dünya Şampiyonu Dövüşçü, Trafik Kavgasında 8 Kişiyi Hastanelik Etti

İzmir’in Torbalı İlçesi’nde, trafikte yol verme meselesinden çıkan kavgada 4 dünya, 9 Türkiye şampiyonluğu bulunan kickbokscu 30 yaşındaki Cesur Turgay, 8 kişiyi hastanelik etti. Kavgada, Cesur Turgay ise hafif yaralandı.

Dünya Şampiyonu Dövüşçü, Trafik Kavgasında 8 Kişiyi Hastanelik Etti
Olay, geçen Pazartesi günü İzmir-Aydın Karayolu Ayrancılar Mahallesi’nde meydana geldi. Marketten alışveriş yapan dünya şampiyonu kickbokscu Cesur Turgay, elindeki poşetleri aracının bagajına yerleştirmeye çalışırken arkadan gelen bir arabadan 5 kişi indi. Alkollü olduğu ileri sürülen bu kişiler, iddiaya göre, ’Bize bakıp niye sağa çektin arabayı’ deyip saldırmak istedi. Sayısal üstünlüklerine güvenen trafik magandaları sert kayaya çarptı. Cesur Turgay, 5 kişiyi tek tek yumruklayarak devirdi. Arkadan gelen 3 kişiyi daha deviren Turgay, 8 kişiyi hastanelik etti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. 
 
OLAYLAR PEŞİNİ BIRAKMIYOR
 
Önceden de bir telefon dolandırıcısını dövmesiyle basında kendine yer bulan 4 dünya, 9 Türkiye şampiyonluğu bulunan kickbokscu Cesur Turgay, bu tarz olaylarla anılmak istemediğini söyledi. Turgay: "Geçtiğimiz aylarda Umre’ye gidip geldim. Artık hayatıma bir çeki düzen vermek ve kimseye bulaşmak istemiyordum. Müteahhitlik alanında ilerlemeyi hedefliyordum. Ancak olaylar peşimi bırakmıyor" dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER