banner9

Doğum Gününü Engellilerle Kutladı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün kızı Yurdagül Akgün Akyollu, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da doğum gününü engellilerle kutladı.

Doğum Gününü Engellilerle Kutladı
Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü’nün engelli üyeleriyle birlikte bu özel gününü kutlayan, 4 yaşında erkek çocuk sahibi  Akyollu, " Sevgiyle engeller aşılır, diyorlar ya gerçekten öyle. Allah kimseye vicdan engeli vermesin. Bu bir engel değil, hepimiz aynıyız hiçbir farkımız yok yeter ki vicdanımız, gözümüz görsün bazı şeyleri. Hayatı kolaylaştırmak çok kolay ,o da sevgiyle oluyor. Belirli gün ve haftaları takip ederek bir takım etkinlikleri kendimizce yapabiliriz. Burada annelere de destek olmak amaçlı beraber olmaktan memnuniyet duyuyorum. Çünkü annelere manevi ve duygusal yönden destek olmak lazım. En değerli varlık evlattır. Evladınızın sağlık sorunu varsa bundan daha zor bir durum yok bu hayatta.”
 
Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü lideri Bedriye Yılmaz da  "Bu kutlama, engelli çocuklarımızı çok mutlu etti. Örnek davranış. Kendisine sonsuz teşekkür ederim" dedi. Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü üyelerinin almış olduğu doğum günü hediyesi Yurdagül Akgün Akyollu’ya verildi.
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2015, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER