banner9

Dijital Dünyanın Liderleri 'www Zirvesi'ndeydi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen “WWW Zirvesi” dijital dünyanın liderlerini Yıldızlı öğrencilerle buluşturdu. Etkinlikte son dönemde özellikle gençler arasında yaygın olarak kullanılan sosyal platformlar ve alışveriş sitelerinin üst düzey yöneticileri deneyimlerini aktardı.

Dijital Dünyanın Liderleri 'www Zirvesi'ndeydi
 
Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen “WWW Zirvesi” etkinliği Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 8 oturum olarak gerçekleştirilen etkinlikte digital pazarlama ve sosyal medyanın önemli firmalarından yetkileri girişimcilik ve dijital dünya ile ilgili deneyimlerini anlattı.
 
ALIŞVERİŞTE DİJİTAL ÇAĞ
 
Etkinlikte konuşan n11.com Pazarlama Müdürü Ömürden Sezgin, “Marka yapmak reklam yapmak değildir. Aklımızda hep ilkler ve en iyiler kalır.” diyerek markanın ne olduğunu tanımladı ve “Markadaki İsmimiz Nasıl Olur?” konusunda katılımcıları bilgilendirdi.
 
Hopi Ürün Yöneticisi Hüseyin Kıran, kısa süre içinde 1 milyon indirme rakamına ulaştıklarını ve bunun önemli bir başarı olduğunu vurgulayarak, markalaşma süreçleri hakkında detaylı bilgi verdi.
 
Müşteri memnuniyeti adına “Özel Kampanyalar” fikrinin öne atıldığını da belirten Kıran, “Ödül-Puan Sistemi”nin detaylarını aktardı.
 
DİJİTALDE YOL ALMAK
 
BlaBlaCar Ülke Müdürü Esin İmer platformlarının amacından ve nasıl kullanılacağından bahsetti. BlaBlaCar’la yolcu paylaşımı sayesinde ekonomik bir seyahat geçirilebileceğini ve enerji tasarrufu edildiğini vurgulayan İmer, “Bir kaza veya güvensizlik sonucunda sorumluluk üstlenir misiniz?” sorusu üzerine, “Güven sorunu yaşamadık. Sürücülerimiz sıkı sürüş testlerinden geçiyorlar. Ayrıca talepte bulunulursa tüm dünyada kadınlara özel yolculuk mümkün.” cevabını verdi.
 
WEB ile MAĞAZAYI YAKINLAŞTIRMAK
 
Teknosa E-ticaret Müdürü Ömer Özkan Şakar ise, “Omni-Channel Stratejisi” adlı projelerinden bahsetti. Web ile mağazayı yakınlaştırmalarının asıl stratejileri olduğunu belirten Şakar, “Mağazayı giderek dijitalleştirerek sizin satın alma deneyiminizi iyileştirmek, daha keyifli bir tecrübe yaşamanızı ve doğal olarak en temelinde de Teknosa’yı daha fazla ziyaret etmenizi hedefliyoruz.” diyerek konseptin amacı hakkında bilgi verdi.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2015, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER