banner51

Denizin 62 Metre Altında Yılbaşı

Anadolu ve Avrupa yakasında oturan bazı vatandaşlar yeni yıla denizin altında girebilmek için Marmaray’a bindi. Vatandaşlar 2014’e denizin 62 metre altından geçerek geçmenin mutluluğunu yaşadılar.

Denizin 62 Metre Altında Yılbaşı

Yeni yılı denizin altından geçerek girmek isteyen bazı İstanbullar Marmaray’a akın etti. Üsküdar’da ilk kalkış istasyonuna gelen vatandaşlar saatler 00.00’ı gösterdiği sırada Marmaray’a binerek Avrupa yakasına, kimi vatandaşlar ise Yenikapı istasyonundan Marmaray’a binerek Anadolu yakasına geçti. Yeni yılı denizin altından geçerek karşılamaya geldiklerini belirten vatandaşlar bu anı ölümsüzleştirmek için hatıra resim de çekindiler.

2014 yılına Marmaray vasıtasıyla denizin altından geçiren vatandaşlar, “Yeni yıla Marmaray’dan girmekten çok mutluyum. Bugüne kadar denizin üstündeydik. Bugünde yeni yıla denizin altında girmek istedim. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Herkesin yeni yılını kutluyoruz” dedi.
 
Başka bir vatandaş ise, “Çok mutluyuz. 60 yıldır ilk kez ez böyle bir şey başımıza geldi. Bunu yapanlara çok teşekkür ediyorum” derken bir diğer vatandaş ise, “2014’e denizin altında girdik. 2015’te de denizin üstünden geçmek istiyoruz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2014, 01:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER