banner9

Cüzdan Çalan Suriyeli Kadına Suçüstü

Adana’da alışveriş mağazalarını dolaşıp, kadınların çantasından cüzdan çalan Suriyeli 65 yaşındaki Ravda Salih, suçüstü yakalandı. Salih’in çanta çalma anı da bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Cüzdan Çalan Suriyeli Kadına Suçüstü
Kurban Bayramı öncesi işyerlerinde yaşanan alışveriş hareketliliği nedeniyle, halkın yoğun olduğu bölgelerde sivil olarak çalışan Güven Timi Amirliği’ne bağlı devriyeler artırıldı. Mağazalar ve kurbanlık satış alanları çevresinde devriye gezen Güven Timi ekipleri, hareketlerinden şüphelendikleri Suriyeli Ravda Salih’i takibe aldı. Kuruköprü Mahallesi’nde bir mağazaya giren Ravda Salih, kucağında çocukla alışveriş yapmaya çalışan 32 yaşındaki Ayşe Çakar’ın omzundaki çantadan cüzdanını alıp dışarı çıktı. Güven Timleri de Ravda Salih’i suçüstü yakaladı. Üzerinden Ayşe Çakar’dan çaldığı cüzdan, cep telefonu ve kimlik çıkan Ravda Salih gözaltına alındı. İşyerinin güvenlik kameraları da olay anını görüntüledi.
 
Ravda Salih’in 73 yaşındaki İmmihan Artar’ın da çantasını çaldığı belirlendi. Güçlükle yürüyen Ravda Salih, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2015, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER