'Cumhurbaşkanı'na Hakaret' Gözaltısı

Karakol çıkışında kalabalık bir grup tarafından protesto edilen Feyzi İşbaşaran’ın bindirildiği minibüse yumurta atıldı. İşbaşaran adliye girişinde de 2 kişinin yumruklu tekmeli saldırısına uğradı. Polis bu 2 kişiyi gözaltına aldı.

'Cumhurbaşkanı'na Hakaret' Gözaltısı
 
Eski Ak Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran, Twitter’da 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındığı polis merkezinden çıkışta AK Partili kalabalık bir grubun protestosuyla karşılaştı.
 
ERDOĞAN LEHİNE SLOGAN, İŞBAŞARAN’IN ARACINA YUMURTA
 
Protestocular İşbaşaran’ın Beyoğlu Polis Merkezi çıkışında bindirildiği minibüse yumurta attı. Bu sırada izdiham da yaşandı.
 
ADLİYE GİRİŞİNDE YUMRUKLU - TEKMELİ SALDIRI
 
Feyzi İşbaşaran adliye girişinde de 2 kişinin saldırısına uğradı. Tekmeli yumruklu saldırıya uğrayan İşbaşaran’ı polisler ve özel güvenlik görevlileri korumaya çalıştı. 2 saldırgan gözaltına alındı.
 
TWİTTER PAYLAŞIMINA "HAKARET GÖZALTISI"
 
Edinilen bilgiye göre Ak Parti eski milletvekili Feyzi İşbaşaran, Twitter hesabından 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla yapılan şikayetler üzerine Beyoğlu Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından Beyoğlu’nda kaldığı otelde gözaltına alındı.
 
06.30 MESAJI : ODAMI POLİSLER BASTI
 
İşbaşaran sabah 06.30 sıralarında twitter hesabından paylaştığı mesajında "Londra’dan geldim. Saat bu saat. Tayyip’in polisleri odayı bastı. Giyinip gidiyorum.." şeklinde paylaşımda bulundu.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER