Çöplükte Bebek Cesedi Arandı

Niğde’de 26 yaşındaki K.A., dünyaya getirdiği bebeğini çöpe attı. K.A.’nın, bebeği ölü doğduğu için çöpe attığını söylediği belirtildi.

Çöplükte Bebek Cesedi Arandı
Olay, Niğde’nin İlhanlı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre ismi açıklanmayan eşinden bir süre önce boşanan K.A., rahatsızlanarak Niğde Devlet Hastanesi’ne gitti. Burada yapılan muayenesinde K.A.’nın doğum yaptığını belirleyen doktorlar polisi aradı. Hastaneye gelen polislere geçen cumartesi evinde doğum yaparak bir bebek dünyaya getirdiğini, bebeğin ölü doğduğunu ve cesedini de sokaktaki çöp konteynerine attığını söyledi.
 
ÇÖPLÜKTE CESET ARADILAR
 
Bunun üzerine Niğde Belediyesi’ne ait çöp toplama alanında asker ve polis iz sürme köpeği ile birlikte bebek cesedi aradı. Yapılan aramalarda köpeğe K.A.’nın elbiseleri koklatıldı ancak bebek cesedi bulunamadı. Bebeğin, çöplüğe gelen çöplerin dozerlerle yerleştirilip düzenlenmesi sırasında parçalanıp köpekler tarafından yenmiş olabileceği tahmin ediliyor.
 
Yaklaşık 5 saat süren arama çalışmalarından sonuç çıkmayınca arama çalışmalarına son verildi. Anne K.A. gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER