banner9

Cinayet Zanlısı Arkadaş Çıktı

Manisa’da, otluk bir alandaki yangını söndüren itfaiye ekiplerince başından vurulmuş halde yanmış cesedi bulunan 52 yaşındaki Servet Avcı’nın katil zanlısı, 29 yaşındaki Mehmet G. çıktı. Avcı’yı kız arkadaşı hakkında küfürlü konuştuğu için öldürdüğünü söyleyen Mehmet G., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Cinayet Zanlısı Arkadaş Çıktı
Geçen hafta perşembe günü, Şehzadeler İlçesi Güzelyurt Mahallesi’nden geçen çevre yolunun üzerindeki Organize Sanayi Bölgesi’ne ait arıtma tesisi arkasındaki otluk alanda çıkan yangını söndürmek için çalışma yapan Manisa İtfaiyesi, başından tabancayla vurulmuş ve yanmış halde bir erkek cesedi buldu. İhbar üzerine çalışma başlatan polis, ölen kişinin uyuşturucu satmaktan poliste kaydı bulunan Servet Avcı olduğunu belirledi. Ekipler, Avcı’nın cesedinin bulunmasından bir gün önce arkadaşı Mehmet G.’yle birlikte olduğunu tespit etti. Polisin çalışması sonucu Mehmet G., İstanbul’da gözaltına alındı. Manisa’ya getirilen katil zanlısı Mehmet G., sorgusunda cinayeti itiraf etti.
 
İZMİR’DE ÖLDÜRÜP MANİSA’YA ATTI
 
Mehmet G.’nin ifadesinde; İstanbul’da yaşadıklarını, bir iş için İzmir’e geldiklerini, birlikte alkollü içki içtiklerini, bu sırada Servet Avcı’nın, kız arkadaşı hakkında küfürlü konuşması üzerine cinayeti işlediğini söylediği öğrenildi. Ardından cesedi çevre yolundan geçerken Manisa’da yol kenarındaki otların içine attığını ve yaktığını söylediği kaydedildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolüne götürülen Mehmet G., adliyeye sevk edildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER