banner51

CHP Denizli İl Başkanlığı'nın Afiş Israrı

CHP Denizli İl Başkanlığı’nın dün akşam astığı ve birkaç saat sonra mahkeme kararıyla kaldırılan, üzerinde dört eski bakanın yüzleri maskeli fotoğraflarının bulunduğu afişinin ardından, bu kez de üzerinde sadece dört maske ve altında ’Halk sizi böyle de tanıyor, Biz hırsıza hırsız deriz’ yazılı ikinci bir afiş asıldı.

CHP Denizli İl Başkanlığı'nın Afiş Israrı
Yeni afişin asılmasından önce il binasında toplantı düzenleyen CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, partilerinin yolsuzluk ve rüşvete karşı afişlerle toplumda duyarlılık yarattığını söyledi. İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Gençlik kollarımızın astığı afiş, emniyet tarafından mahkeme kararıyla indirildi. Yolsuzluk ve rüşvete duyarlığı artırmak için yeni bir afiş astık. Değişik illerde afişlerle adeta savaş başlatılmıştır. Anlamakta güçlük çektiğim şey; yolsuzlukla ve rüşvetle herkesin mücadele etmesi gerekirken, edilmesinden rahatsız olan büyük bir kesimin olduğudur. Bu kesim, AK Parti ve iktidar tarafından Türkiye’nin değişik yerlerinde ele geçirilmiş yargı vasıtasıyla yeni bir boyuta getirilmiştir. Denizli’den başlayarak bu haftanın daha kapsamlı daha etkin kullanılması için etkinlikleri sürdüreceğiz. Her tarafı yeni afişlerle donatacağız. İktidara sadakatle bağlı olan güç karşısında mesajlar vermeye devam edeceğiz. Denizli’den yeni bir ses vermek istiyoruz" dedi.
 
Açıklamanın ardından partinin balkonuna çıkan İl Başkanı Çavuşoğlu ve partililer, üzerinde dört maske resmi bulunan altında ’Halk sizi böyle de tanıyor, Biz hırsıza hırsız deriz’ yazan afişi balkon korkuluklarına astı.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2014, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER