banner51

Çevre Etkinliği'nde Fettah Can Coşkusu

Balıkesir’in Altıeylül İlçe Belediyesi’nin düzenlediği Geri Dönüşüm ve Çevre Etkinliği Günleri kapsamında, ünlü şarkıcı Fettah Can sahne aldı. Şarkı aralarında Fettah Can, çevre bilincinin ve geri dönüşümün önemini vurguladı.

Çevre Etkinliği'nde Fettah Can Coşkusu
Konser öncesi konuşma yapan TEMA Balıkesir Temsilcisi Selim Güneş, Altıeylül Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Geri Dönüşüm ve Çevre Etkinliği Günlerine üyeleri ile birlikte destek vermekten mutlu olduğunu belirtti. Güneş, tüm vatandaşlardan çevre temizliği konusunda duyarlı olmalarını istedi.
 
Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burhanettin Farizoğlu, çevrenin korunması için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini hatırlattı.
 
Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray da; belediyenin, insan sağlığı, çevre ve geri dönüşüm konusunda hassas olduğunu bu nedenle okullarda seminerler düzenlediklerini, farkındalık yaratmak için de Fettah Can konserinin bu oluşumun bir parçası olduğunu kaydetti.
 
Konuşmaların ardından konserine başlayan Fettah Can, 1.5 saat sahnede kaldı. Birbirinden güzel şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Fettah Can, keyifli bir gün yaşattı. Konser sonunda hayranlarına seslenen Can, "Balıkesir’e ilk kez geldim. Güzel insanlarla karşılaştım. Çevreye önem verdiğinizi biliyorum. Fakat bir kez daha hatırlatmak isterim. Çevre çok önemli. Kağıt, karton, pet şişeleri geri dönüşüme atmalıyız. Çevre konusunda hassas olan ve böyle bir program düzenleyen Altıeylül Belediyesi’ni kutluyorum" diye konuştu.
 
Konser bitiminde Altıeylül Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Elvan Bahar Göktepe, Fettah Can’a katkılarından dolayı teşekkür etti, Balıkesir’in simgelerinden biri olan tarihi Şadırvan figürlü plaket ve çiçek verdi.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER