Çevirerek Kedinin Başını Döndürdüler

Sosyal paylaşım sitesi ’Facebook’ üzerinden paylaşılan bir görüntüde, bir kişinin ön iki ayağından tuttuğu kediyi, kendi ekseninde 8 defa döndürüp bırakması dikkat çekti. Dengesini kaybeden kedi yönünü bulup kaçabilmek için taklalar atarken, kediye adete işkence eden genç ve yanında bulunan arkadaşları ise bu duruma kahkahalarla güldü. 

Çevirerek Kedinin Başını Döndürdüler
 
Sosyal paylaşım sitesi ’Facebook’ üzerinden ‘Paylaşalım bu zalimler bulunsun’ başlığı adı altında yayınlanan ve nerede çekildiği belirlenemeyen görüntülerde, kediyi kuyruğundan tutan bir kişi, hayvanın miyavlamasına ve çaba göstermesine rağmen kaçmasına izin vermiyor. Ayaklarıyla üzerine basarak kendisini tırmalamasını engelleyen genç, kucağına aldığı kedinin ayaklarından tutarak kendi ekseni etrafından dönmeye başlıyor. Yaklaşık 8 defa döndükten sonra dengesini kaybeden genç yere otururken, elindeki kediyi de bırakıyor. Dengesini kaybeden kedi ise yönünü bulup kaçabilmek için taklalar atarken, kediye adeta işkence eden eden genç ve yanındaki arkadaşları bu duruma kahkahalarla gülüyor. Görüntülerin son bölümünde baş dönmesi geçtikten sonra kendisini toparlayan kedi çalılıkların arasından hızla uzaklaşıyor.
 
Konya’da 2 yıl önce sabah erken saatlerde bir iş yerinin önüne gelen kimliği belirlenemeyen bir genç, kuyruğundan tuttuğu siyah renkli bir kediyi 7 kez etrafında döndürdükten sonra iş yerinin camına fırlatmış, kedinin çarptığı cam kırılırken, inanılması güç olay, iş yerinin güvenlik kamerasıyla saniye saniye görüntülenmişti.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER