banner51

Cenazesi Manisa'ya Gönderildi

Diyarbakır polis Radyosu’nda sunuculuk yapan, dün evinde beylik tabancası ile intihar eden 34 yaşındaki polis memuru Aydın Kocaer’in cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Manisa’ya gönderildi.

Cenazesi Manisa'ya Gönderildi
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Polis Radyosu’nda görevli polis memuru Aydın Kocaer, dün merkez Kayapınar İlçesi’ndeki TOKİ Polis Lojmanlarındaki evinde tabancası ile intihar etti. Kocear için bugün Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan uğurlama törenine Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, meslektaşları ile yakınları katıldı. Ayakta durmakta güçlük çeken polis memurunun eşi Şükran Kocaer’i, eşinin arkadaşları teselli etmeye çalıştı. 3 çocuk babası polis Kocaer’in cenazesi ambulanstan alınarak katafalka konulduğu sırada eşi Şükran Kocaer ile çocukları Ayşe Ece, Mustafa ve Fatma Sultan gözyaşlarına boğuldu.
 
Özgeçmişi okunan polis memuru Kocaer’in yaklaşık 10 yıldır Diyarbakır’da çalıştığı belirtildi. Kocaer’in cenazesi meslektaş ve yakınlarının gözyaşları arasında ambulansa alınarak memleketi Manisa’ya gönderildi.
 
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER