banner51

Celal Uzunkaya'dan Ziyaret

İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u ziyaret etti.

Celal Uzunkaya'dan Ziyaret
Nezaket Emine Atasoy, İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı kabulünde yapmış olduğu konuşmasında İzmir Emniyeti’nin çalışmalarını toplum yararına faaliyetlerine ve emniyet teşkilatının önemine değindi. Atasoy, "Emniyet ve güvenlik herşeyin başıdır. Bir ülkede emniyet ve huzur yoksa hiç birşey olmaz" dedi. Atasoy, İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
 
İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, toplum destekli projelerini Nezaket Emine Atasoy ile paylaştı. Uzunkaya, "İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’nün toplum yararına yapacağı projeleri sivil toplum kuruluşlarıyla yapabiliriz. İzmir Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanındayız ve ülkemizin toplum yararına ve insanlığın yararına katkı sağlayan ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan sizler gibi çok değerli sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına ve faaliyetlerine katkı koymak ve desteklemeye hazırız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER