banner51

Çatışmayı İzlerken Vuruldu

Diyarbakır'a bağlı Bağlar ilçesinde silahlı çatışmayı balkondan izleyen bir kadın başından vuruldu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Çatışmayı İzlerken Vuruldu

 

Diyarbakır'a bağlı Bağlar ilçesinde silahçatışmayı balkondan izleyen bir kadın başından vuruldu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
 
Alınan bilgilere göre, Bağlar ilçesindeki Mevlana Halit Mahallesinde yer alan Hatboyu Caddesinde bulunan bir tekel bayiinde 4 kişi olduğu tahmin edilen iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışmanın bir süre sonra kavgaya dönüştü. Tekel bayiinden dışarı çıkan iki grup arasındaki tartışma burada da devam etti. Bir süre sonra gruplar silah kullanmaya başladı. Bu sırada olayı evinin balkonundan izleyen ve ismi öğrenilemeyen bir kadın ise başına kurşun isabet etmesi sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan vatandaşın sağlık durumun ciddiyetini koruduğu ifade edildi. 
 
Polis, olayın gerçekleştiği Hatboyu Caddesini trafiğe kapattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin yanı sıra çevik kuvvet ekipleri de güvenliği sağlamaya çalışıyor. Olayla ilgili E.T. isimli bir şahıs gözaltına alındı. Şüpheli şahıs ifadesi alınmak üzere Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2012, 21:40
YORUM EKLE

banner47