banner9

Çarptığı Köpeği Veterinere Götürdü

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde 26 yaşındaki Cemre Gönen, otomobilin çarpması sonucu yaralanan köpeği alarak arkadaşının kullandığı araçla veteriner kliniğine götürdü. Veterinerin gelmesini klinik önünde kucağındaki köpeğe sarılarak bekleyen Gönen,  "Ne olur ölme" diyerek gözyaşı döktü.

Çarptığı Köpeği Veterinere Götürdü
Akşam saatlerinde Sarıkorkmaz Mahallesi 1 No’lu Abalı Sokak’ta sürücüsü ve plakası belirlenemeyen bir otomobil köpeğe çarptı. Yaralanan köpeği görenler belediyeye haber verdi. Belediyeden görevli veteriner hekim ile zabıta ekiplerinin gelmemesi üzerine polise haber verildi. Bu sırada arkadaşının kullandığı aracıyla yoldan geçerken köpeği gören Cemre Gönen, hayvanı alıp aynı araçla kent merkezindeki veteriner kliniğine götürdü.
 
"NE OLUR ÖLME" DİYE AĞLADI
 
Cep telefonuyla haber verdiği veterinerin gelmesini beklerken kliniğin önünde köpeğe sarılan Gönen, "Ölme. Ne olur ölme. Çarpmış gitmişler. Allah’tan da korkmuyorlar. Bununda bir canı var." diyerek gözyaşı döktü.
 
Kısa süre sonra kliniğe gelen veteriner Kaan Sarı, yaralı köpeği alarak tedavisine başladı. Röntgeni çekilen köpeğin kalça ve ön sağ ayağı ile dişlerinde kırıklar tespit edildi. Köpeğin kırılan dişlerinden dolayı kanamanın ciğerlerine gittiğini belirten Sarı, "Köpeğin durumu ciddi. 24 saat bizim için önemli. Genel durumunu düzeltmeye çalışacağız" dedi. Öte yandan köpeğin sahibine de ulaşılarak bilgi verildi.
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER