Çalıların Arasında Kayboldu

İzmit’te, ağaçlıklı alanda yolunu kaybedince panikleyerek yardım çağrısında bulunan 27 yaşındaki Aykut İnan, vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye gelen AKUT, itfaiye ve polis ekipleri tarafından bulundu. 

Çalıların Arasında Kayboldu
Bugün saat 16.30 sıralarında, Kuruçeşme Mahallesi’nde ağaç ve çalılarla kaplı tepede kaybolan genç, yolunu kaybedince bağırarak yardım istedi. Bağıran kişinin sesini duyan vatandaşlar durumu polis ve 112 Acil ekiplerine bildirdi. Polis, 112 Acil, itfaiye ve AKUT Kocaeli ekibi bölgeye sevk edildi. Havanın kararması nedeniyle kurtarma ekipleri genci bulmakta güçlük çekti. Gencin bağırdığı yöne giden ekipler yaklaşık bir saat sonra Aykut İnan’ı bulabildi. 112 Acil ekibi tarafından ambulansa götürülen Aykut İnan sağlık kontrolünden geçirildi. Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan Aykut İnan ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
 
Akut Kocaeli Temsilcisi Recep Şalcı kayıp ihbarı üzerine bölgeye gittiklerini söyleyerek, "Vatandaşlar çalılık alanda bir kişinin yardım çığlıkları attığını söyledi. Aradığımız bölge karanlık ve engebeliydi. İtfaiye ekipleriyle birlikte ses yönüne giderek kaybolan şahsı bulduk. Sağlık durumu iyi" dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER