'Burada Hayat Var'da İzmir Rüzgarı

Her hafta farklı kentleri, farklı yüzleri, birbirinden renkli sohbetleri ekrana taşıyan Aynur Tartan ile ''Burada Hayat Var''; bu hafta kordonuyla, martısıyla, gevreğiyle, çiğdemiyle İzmir bölümüyle ekrana geliyor. CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yorumcu Elif Nun ve aranjör Mert Ali İçelli’nin konuk olacağı “Burada Hayat Var”; 3 Şubat Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK’te!

'Burada Hayat Var'da İzmir Rüzgarı

Türkiye’nin ilk Roman Milletvekili, Romanların meclisteki gür ses CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu mücadeleyle geçen hayat yolculuğunu, hayat okulundan neler öğrendiğini, çocukluğunda gönlünde yatan siyaset hayalini tüm samimiyeti ile Aynur Tartan’a anlatacak. Purçu; çok renkli, çok sesli Roman kültürünün yanı sıra Romanların içinde ne fırtınalar koptuğunu da içtenlikle anlatacak. 

Hayata ve kalplere dokunan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila; makam odasında neden masasının olmadığını, masasız makam odasının sırrını programda dile getirecek. “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” sözünden yola çıkarak Purçu ve Atila eşlerinin hayatlarındaki, başarılarındaki rolünü, etkisini anlatacak. 

Konuklar İzmir dili edebiyatına, İzmir’in mutfağına, ayaküstü lezzet duraklarına, keşif noktalarına ve kentin son yıllardaki popülaritesine  de değinecekler. Yorumcu Elif Nun ve aranjör Mert Ali İçelli’nin güçlü yorumu sohbete renk katacak. 

Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yorumcu Elif Nun ve aranjör Mert Ali İçelli’nin konuk olacağı yeni bölümü ile 3 Şubat 2018, Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK’ ekranlarında! 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER