Bu Nikahın 'Suyu Çıktı'!

Ankaralı dalgıçlar Ebru Tanalp ile Volkan Güngör’ün, Muğla’nın Fethiye İlçesi’ndeki Akvaryum Koyu’nda, 10 metre derinlikte temsili nikahı kıyıldı. 10 metre derinlikteki nikah masasına gelinlik ve damatlıkla oturan Ebru Tanalp ile Volkan Güngör’ün temsili nikahını Başkent Dalış ve İlkyardım Merkezi (BADİM) sahibi Erhan Öztürk kıydı.

Bu Nikahın 'Suyu Çıktı'!

Ankara’da faaliyet gösteren Güngör A.Ş.’nin ortağı jeoloji mühendisi Volkan Güngör ile Çakıl Kafe ve Terazi Peyzaj’ın sahibi mimar Ebru Tanalp, hayatlarını temsili olarak su altında birleştirdi. BADİM dalgıçları Ebru Tanalp ile nişanlısı Volkan Güngör, nikahlarını su altında kıydırmaya karar verdi. Ekip, geçen hafta bu isteklerini gerçekleştirmek üzere 10 kişilik arkadaş grubuyla Fethiye’ye geldi. Gelinlikle damatlığını giyen çift, açıldıkları Akvaryum Koyu’nda 10 metreye derinlikte temsili olarak nikah kıydırdı. Çiftin nikah şahitliğini Nezih Allıoğlu ve Engin Tanalp yaptı. Nikahı da BADİM Dalış Merkezi’nin sahibi Erhan Öztürk kıydı. Nikah töreni sonrasında şahitlerle çift, su altında halay çekti.

Ebru Tanalp, nikahlarının Ankara’da 7 Temmuz’da kıyılacağını söyledi. Tanalp, "Tam bir deniz tutkunuyum. Bu nedenle hep denizde kıydırmak istedim. Volkan da beni kırmadı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2012, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER