banner51

Böylesi Türkiye'de Olur

Çamaşır makinasında saklambaç İrem’in hayatına mal oldu.

 
Olayın ardından psikolog eşliğinde ifadesi alınan 6 yaşındaki K.Ö., "Evde saklambaç oynuyorduk. Gözlerimi kapattım, 1,2,3’den başlayarak 10’a kadar saydım. Sonra İrem’i aramaya başladım. İrem’i sobeledim ve çıkarmak isterken düğmelere bastığımı sanıyorum. Makine çalışınca ağlayarak anneme haber verdim" dedi.
 
Baba Mihrali Ö., olayı merak edenlere cep telefonunda bulunan iki çocuğunun el ele fotoğraflarını göstererek "Acı kader" demekle yetiniyor. Evde yaşanan çamaşır makinesi oyunu sırasında kızı İrem’i kaybeden Mihrali Ö., bu olayda ikinci eşi Elif Ö.’nün hiçbir kusuru olmadığını söyledi.
 
Mahalleden komşular ise Elif gelinin çocuklara öz çocukları gibi bakıp sevdiğini belirterek, "Olaydan bir gün önce Elif çocukları ile birlikte bir kebapçıya yemeğe gidiyor. Orada İrem, ’Anneciğim ben seni çok seviyorum’ diyerek üvey annesine sarılıyor, öpüyor. O da ’Kızım hayırdır, sana ne oldu?’ diyor. Bizim gördüğümüz kadarı ile çocukları çok seviyordu. Zaten Mihrali’nin boşanmasında en büyük sebep, öz anneleri Duygu’nun çocuklara iyi bakmamasıydı. Bu yüzden çocukların velayetini baba aldı. Çocuklara hamur işi bir şeyler hazırlarken olay meydana gelmiş. Elleri hamurlu olarak sokağa çıkıp, bağırarak yardım istedi" dedi. 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2014, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER