Boşanma Davası Süren Eşini Bıçaklayarak Öldürdü

Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde 45 yaşındaki Cevdet Zorlu, eve yaklaşmama kararına rağmen boşanma davası süren 42 yaşındaki eşi Ayşe Zorlu’yu bıçaklayarak öldürdü.

Boşanma Davası Süren Eşini Bıçaklayarak Öldürdü
 
Olay Donanma Caddesi No:41’deki bir apartmanın birinci katında saat 15.00 sıralarında meydana geldi. Cevdet Zorlu ile ilk evliliğinden bir çocuğu bulunan Ayşe Zorlu, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 3 ay önce ayrılmaya karar verdi. Boşanma davası sırasında Ayşe Zorlu’nun, inşaatlarda çalışan eşi Cevdet Zorlu’ya eve yaklaşmama cezası verildi.
 
Ancak Cevdet Zorlu bugün öğlen saatlerinde eve gelerek Ayşe Zorlu ile tartıştı. Cevdet zorlu mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Ayşe Zorlu’nun vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü.
 
MEKTUP BIRAKTI
 
Polis yaptığı araştırmada evde Cevdet Zorlu’nun yazdığı mektubu buldu. Mektupta, "Adalet yerini bulacak. Karımın beynini yıkamışlar. Bugüne kadar karıma ben bir fiske bile vurmadım" diye yazdığı öğrenildi. Cinayet zanlısı Cevdet Zorlu olayın ardından ağabeyini telefonla arayarak, "Karımı öldürdüm. Gidip bakın" dedikten sonra kayıplara karıştı. Ayşe Zorlu’nun cesedi, yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı.
 
Polis Cevdet Zorlu’yu yakalamak için çalışma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER