banner51

Bodrum'da Avukatın Otomobili Soyuldu

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde avukat Cavidan Karaöz Özyiğit’in, evinin önünde park halinde duran otomobilinin camları kıran kimliği belirsiz kişiler, araç içinde bulunan yeni kıyafetleri çaldı.

Bodrum'da Avukatın Otomobili Soyuldu
Olay, Cavidan Karaöz Özyiğit ve inşaat mühendisi İlhan Özyiğit çiftinin Torba Mahallesi Dragot Sitesi’nde meydana geldi. Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi de olan avukat Cavidan Karaöz Özyiğit’in villasının önünde park halindeki duran 48 AV 423 plakalı otomobilinin sağ ön ve arka camı kırıldı, içindeki eşyalar etrafa saçıldı. Sabah durum fark edilince polise haber verildi. İhbar üzerine siteye gelen polis, inceleme yaptı, delil aradı.
 
Yapılan kontrolde Avukat Cavidan Karaöz Özyiğit’in, bir poşet içinde araçta bulunan yeni kıyafetlerinin çalındığı ortaya çıktı. Polis hırsızlıkla ilgili soruşturma başlattı.
 
ACEMİ HIRSIZLAR
 
Eşinin İstanbul’da olduğunu belirten İlhan Özyiğit, "Eşimin mesleği gereği akla hemen saldırı gibi şeyler geliyor ama sanmıyorum. Çünkü husumetli olduğu, böyle bir işi yapmaya yeltenecek biri olduğunu sanmıyorum. Arabanın camları kırılmış, eşyalar yerlere atılmış. Eşimin aldığı ve otomobilde bulunan birkaç yeni kıyafeti torbaları ile birlikte almışlar. Yedek anahtarlar gördüğünüz gibi dışarıda duruyor. Bize göre acemi bir hırsızın girişiminden başka bir şey değil. Ama tabi polis her türlü olasılığı değerlendiriyor. Adli soruşturma başlatıldı" dedi.
 
İlhan Özyiğit, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ifade verdi.
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER