Bodrum Geceyi Ayakta Geçirdi!

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, bir duvar üzerine bırakılan, küçük bir bataryaya benzeyen etrafı bantlarla çevrilmiş ve kenarlarından kablo sarkan cisim, paniğe neden oldu. Uzman ekipler tarafından kontrol edildikten sonra patlatılmadan el konulan cisim, incelenmek üzere emniyete götürüldü.

Bodrum Geceyi Ayakta Geçirdi!

Nafiz Özsoy Caddesi Bodrum Şehir Garajı'nın bulunduğu yol üzerindeki bir duvarın üzerine bırakılan, kenarlarından kabloların sarktığı ve bataryaya benzeyen bir cismi görenler, bugün saat 00.30 sıralarında, polise bildirdi.

Polis ekipleri caddeyi iki taraflı olarak araç ve yaya trafiğine kapattı, uzman görevliler  çağrıldı. Bodrum Emniyet Müdürü Ömer Akgün de gelerek çalışmaları izledi. İki parça halinde olan ve ucundan beyaz bir kablo sarkan batarya şekildeki cisim, bir süre uzman ekipler tarafından incelendi. Ardından bulunduğu yerden alınan cisim, detaylı inceleme için emniyete götürüldü.

Bomba korkusuna neden olan cismin `oyuncak' adını verdikleri bir paket olduğunu belirten Bodrum Emniyet Müdürü Ömer Akgün, incelemenin devam ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2012, 10:10
YORUM EKLE

banner47