Bitlis'te Kaçak Sigara Operasyonu

Bitlis Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı yol kontrollerinde 10 kilo 711 gram eroin, 294 bin 450 paket kaçak sigara ve 272 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi, gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.

Bitlis'te Kaçak Sigara Operasyonu
Bitlis’te yol kontrolü yapan polisler durdurdukları otobüslerde arama yaptı. Diyarbakır istikametine gitmekte olan bir yolcu otobüsünde yapılan aramada, yolcu L.K.’nin valizinde 5 kilo 65 gram eroin ele geçirildi. Aynı gün başka bir otobüste yapılan aramada ise yolcu N.D.’nin valizinde 5 kilo 646 gram eroin ele geçirildi. Bir başka otobüste ise yolcu B.Ö.’nün çantasında 272 gram metamfetamin uyuşturucu ele geçirildi. Uyuşturucu ile ilgili gözaltına alınan L.K., N.D. ve B.Ö. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
 
294 BİN 450 PAKET SİGARA ELE GEÇİRİLDİ
 
Öte yandan Bitlis’in Tatvan ilçesinde de polis tarafından yapılan yol kontrolleri sırasında sürücülüğünü E.P.’nin yaptığı kamyonet Tatvan ilçe çıkışında durduruldu. Kamyonette yapılan aramada, aracın kasa bölümünde değişik markalarda toplam 294 bin 450 paket kaçak sigara ele geçirildi. Gözaltına alınan sürücü serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER