banner51

Bir Şişe Şampanya 750 Bin Lira

Dünyanın sayılı zenginlerinden ve “Yaşamın tadını en iyi şekilde çıkarmak insanlığa yakışır” felsefesiyle adından söz ettiren İtalyan Flavio Briatore, yarattığı milyonerler kulübü İstanbul'dan sonra Bodrum’da hizmete girdi.

Bir Şişe Şampanya 750 Bin Lira
 
HABER MERKEZİ
 
Beş yıl önce Sardunya adasında hizmete soktuğu ilk tesisinden sonra ikincisini İstanbul’da açmaya karar veren Bratiore “Yer kürenin en güzel tatil beldesi olarak” adlandırdığı Bodrum’da şimdi yerli ve yabancı ünlüleri müşteri olarak kabul ediyor. 
Türkiye’ye Palmali Şirketler Grubu tarafından getirilen ve dünya Jet-Set’inin en popüler mekanlarından biri olan Billionaire, The İstanbul EDITION’ın içinde konumlandırılan, düzenlediği partiler ve ev sahipliğini yaptığı seçkin davetlerle gece hayatına yeni heyecanlar katmaya devam ederken, sosyal yaşamın ve kalitenin üst düzeyde olduğu Bodrum’u ikinci mekan olarak değerlendirdi ve Yalıkavak’ta bulunan lüks PALMARİNA adası içinde yerini aldı. Tasarımında, çağdaş tarzı ve lüksü orijinal bir stilde harmanlayan Billionaire İstanbul ve Billionaire Bodrum, olağanüstü ve heyecan verici bir atmosferde sunulan mükemmel servisi ve dinamik müziğiyle misafirlerini en iyi şekilde ağırlarken, müşterilerini de seçerek alıyor.
 
SARDUNYA’DAN BODRUM’A 
Dünyaca ünlü markaların yer aldığı, Türkiye’nin ilk ve tek mega/giga yat kapasiteli marinası olan PALMARİNA’nın eğlence adası bölümündeki “Oldcity”de yer alan Billionaire yurtdışından getirdiği muhteşem dans şovları, kaliteli servisi, dekorasyonu ve benzersiz müzik keyfiyle iş, sanat ve cemiyet dünyasının vazgeçilmez adresi haline gelmiş ve Bodrum gece hayatına yeni bir boyut kazandırdı.. 
En iyi ve en son teknoloji ses ve ışık sistemleri ile donatılan Billionaire Club; İtalya'da özel olarak yaptırılan beyaz ve altın renklerin hakim olduğu tasarım ürünleri ve dekorasyonu ile kapılarını açarken, ilk günlerde beklediği müşterisini bulamadı. Çünkü “Milyonerler Kulübü” olarak ismi taşıması ve kişi üzerinde psikolojik etki yaratmasıyla ünlü Kulüp, zengin gösterileri, muhteşem dekorasyonunun yanında fiyatlarıyla da adından söz ettirdi. Şampanyalarıyla ünlenen kulüpte en ucuz şampanya bin 500 liradan başlarken, 750 bin liralık fiyatıyla Dynastie Bottiglie Brüt Gold marka şampanya da alıcısını bekliyor. 
Türkiye standartlarının üzerinde fiyat politikasına rağmen özellikle gece yarısı birbirinden tanınmış isimler mekana taşınıyor. Özel güvenlik sistemi, gelen müşterilerin bodyguardlar eşliğinde masalara oturtulduğu, her saniye bir görevlinin servis için hazır bekletildiği kulübün mutfağında da tümüyle İtalyan aşçılar çalışıyor. 
Dünyanın dört bir tarafından taşınan lezzetlerin, birbirinden ünlü aşçılar tarafından pişirilerek özel tabaklarıyla masalara konulduğu yemek servisinde istediğiniz her lezzeti bulmak mümkün. Bir aşçının yaklaşık 20 bin Euro maaş aldığı kulüpte, yemekle birlikte sahne gösterileri başlıyor ve yedi kıtadan getirilen revüler gösterilerini sunuyor. 
 
İSTANBUL YETMEDİ 
Hiçbir masraftan kaçınılmayan öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyen Billionaire kulübün Paris, Londra, New York gibi dünya şehirlerinden önce İstanbul’a gelmesi şaşırtmıştı. Türkiye’nin son yıllarda yükselen ekonomisi ile birlikte İstanbul’un çekim merkezi haline geldiğini belirlediklerini belirten kulüp yöneticileri, bu amaçla hiç düşünmeden burayı seçtiklerini ve aradan geçen sürede verdikleri kararın doğru olduğunun kanıtlandığını bildirdi. Türkiye’de artan yaşam kalitesiyle birlikte Bodrum’u da İstanbul eşdeğerinde gördüklerini kaydeden yöneticiler, “Hiçbir zaman olumsuzluğa kapılmadık. Nitekim, dünya turizminde biraz gerileme olmasına rağmen Bodrum’da da ne kadar isabetli karar aldığımızı gördük. Sanıyoruz, önümüzdeki yıllar, tanınmışlık oranımız arttıkça Billionaire kulüp daha çok tanınacaktır.” 
“Yöneticiler “ İzmir veya Ankara’da açılır mı” sorusuna ise, “ Öncelikle iki noktada başarıyı kanıtlamamız gerekli. Hareketlilik yönünden eğer İzmir ve Ankara bu iki merkez oranındaysa neden olmasın” yanıtını verdi
 
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2013, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER