banner9

Besni'de Arazi Kavgası: 7 Yaralı

Adıyaman’ın Besni İlçesi’nde, amca çocukları arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan 7 kişinin yaralandığı taşlı sopalı kavga, güvenlik güçlerinin biber gazlı müdahalesiyle sonlandırıldı.

Besni'de Arazi Kavgası: 7 Yaralı
Olay, öğleden sonra Besni’ye bağlı Çakırhüyük Beldesi’nde meydana geldi. Amca çocuğu olan Karabudak ailesi fertleri arasında, arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Belde sakinleri ile çağırılan jandarmanın müdahalesiyle sonlandırılan kavgada, taş ve sopalara hedef olarak yaralanan 7 kişi ambulans ve özel araçlarla Besni Devlet Hastanesi’ne götürüldü.
 
HASTANE ÖNÜNDE DE KAVGA ETTİLER
 
Çıkan kavgada yaralanan Vakkas, Mustafa, Davut, Seydi, Fatma, Şeyho ve Vakkas Karabudak, acil serviste tedavileri sırasında yeniden tartıştı. Acil servisin önüne çıkan yaralılar, yeniden birbiriyle kavgaya başladı. Hastanede önlem alan polis ve jandarma ekipleri, ayıramadığı kavgayı biber gazıyla müdahale ederek sonlandırdı. Bazı polis ve askerlerin de biber gazından etkilendiği olayın ardından, kavgaya karışanlar gözaltına alınarak sorgulanmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER