banner9

Beşiktaş Forması Morali

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, doğuştan bedensel engelli ve böbrek hastası olan 28 yaşındaki Uğur Öztürk, Devlet Hastanesi’nde haftanın 3 günü girdiği diyaliz ünitesinde tanıştığı sosyal hizmet uzmanı Özcan Bektaş sayesinde çok istediği Beşiktaş formasına kavuştu.

Beşiktaş Forması Morali
Sosyal Hizmet Uzmanı Özcan Beştaş, akrabası olan Beşiktaş’ın ikinci kalecisi Günay Güvenç’in tüm takım aradaşlarına imzalatarak gönderdiği Kerim Frei’nin giydiği 21 numaralı formasını yürüme engelli olan Uğur Öztürk’e hediye etti. Hastanede odasında düzenlenen mini törene, Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Sabri Taşçıoğlu, Hastane Müdürü Murat Yazgan, Diyaliz Ünitesi Sosyal Hizmet Uzmanı Özcan Bektaş, Ünite Sorumlu Doktoru Güler Çalık da katıldı. Çok istediği Beşiktaş formasına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bedensel engelli Öztürk, "Beşiktaş’ı çok seviyorum. Bu sevgimi soyal hizmet uzmanımıza söyledim ve hastane olarak bana bir sürpriz yapacaklarını söylediler. İmzalı olarak gelen formayı bana iletmeleri beni çok mutlu etti. Bu süprizi gerçekleştiren herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki tek arzum Beşiktaş’ın bir maçına gitmek" dedi.
 
Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi Sabri Taşçıoğlu da "Hastalarımızın rehabilitasyonuna çok önem veriyoruz. Uğur Öztürk’ün mutluluğu bizimde mutluluğumuz. Hastalarımızı moral açısında ayakta tutmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER