banner9

'Beraat Ettik, Zafer Bizim Oldu'

Kocaeli'nin Başiskele İlçesi’nde düzenlenen Yoga Festivali’nde yoga eğitmeni Akif Manaf’ın telkinleriyle yaklaşık 250 kişi yoga yaptı. Yargılandığı davada beraatine karar verilen Akif Manaf, hukukunun iftiralar karşısında gereken sonucu verdiğini belirterek, "Beraat ettik, zafer bizim oldu. Türk hukuku bu iftiralar karşısında gereken sonucu verdi" dedi.

'Beraat Ettik, Zafer Bizim Oldu'
Yoga Academy, Başiskele’de bulunan The Ness Hotel’de Yoga Festivali düzenledi. Bu ayki teması ’Coşkuya katıl’ olan festivale yaklaşık 250 kişi katıldı. Etkinliğe katılanlar yoga eğitmeni Akif Manaf’ın telkinleriyle yoga yaptılar. Hakkındaki "Nitelikli cinsel saldırı" ve "kasten yaralama" suçlarından yargılandığı davada beraatine karar verilen Akif Manaf, tüm suçlamalara rağmen her geçen gün daha da başarılı olduklarını söyledi. Yoga Academy’nin başarılı bir kurum olduğunu ifade eden Akif Manaf, "Yaklaşık 100 merkezimiz ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteriyoruz. Bazı kişiler bu kurumu ele geçirmeye çalıştı. Akademide kordinatör olarak görev yapan bir kişi çeşitli iddialarda bulundu. Kendi suçlarını örtbas etmek ve kurumu ele geçirmek için iftiralar atıldı. Hiçbir delil olmamasına rağmen dava açıldı. O davayı kazandık. Kimse bu iftiralara inanmadı" dedi.
 
Beraat ettiğini söyleyen Manaf, "Suç işlenmemiş ve iftiralar atılmış. Bundan sonraki süreçte de bizim hakkımızda iddialarda bulunan kişi hakkında biz şikayette bulunacağız. Beraat ettik, zafer bizim oldu. Bu süreçte hizmetlerimizi hiç aksatmadık. Bir festivalimizde bile aksama yaşanmadı. Herkes eğitimlerine devam etti. Gitgide daha da başarılı olduk. Türk hukuku bu iftiralar karşısında gereken sonucu verdi" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER