banner51

Belediyeden Whatsapp Hattı

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi ’Temizlik İhbar’ WhatsApp Hattı açtı. Belediye görevlileri, vatandaşlardan bu hat üzerinden iletişime geçerek vatandaşlara kısa sürede hizmet vermeyi amaçlıyor.

Belediyeden Whatsapp Hattı
 
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ’Temizlik İhbarWhatsApp Hattı ile ilgili olarak, "Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak ilçemizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Ancak zamansız çıkartılan, gelişi güzel sokak aralarına ve evlerin önüne bırakılan çöpler çevremizi ciddi anlamda kirletiyor. Bu konuda, bizim yaptığımız temizlik çalışmalarının yanında, çevre bilinci oluşmuş duyarlı vatandaşlarımızın da çaba göstermesi son derece önemlidir. Duyarlı vatandaşlarımızdan WhatsApp üzerinden gelen ihbarlar üzerine belediyemizce oluşturulan 10 kişilik ekibimizin gelen ihbarlara anında müdahale etmesiyle, zamansız çöp çıkartma alışkanlığını minimum seviyeye indirmeyi amaçlıyoruz" dedi.
 
Vatandaşlar, ’0532 205 56 66’ numara üzerinden belediye görevlileri ile iletişime geçebilir. ’Temizlik İhbar’ WhatsApp Hattı’nın 24 saat boyunca 10 kişilik ekibiyle vatandaşların hizmetinde olacağı açıklandı.
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2015, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER