Behçet Uz'un Önünde Skandal

Behçet Uz çocuk hastanesinin önünde ki trafik sıkışıklığı keşmekeşi gün ve gün halka zarar vermeye devam ediyor. Bu kez de 1374 sokak Hürriyet bulvarın da otobüslerin dönüş yaptığı noktaya sorumsuzca otomobilini park eden araç sahibi, otobüs yolcuları ve çevredeki vatandaş tarafından büyük tepki gördü.

HABER-KAMERA:GÖKDENİZ ENGİN/İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi önündeki caddede, otobüsler ve park eden araçlar nedeniyle meydana gelen trafik sıkışıklığı hem otobüs şoförlerini hem de yolcuları isyan ettiriyor.

Hastane önündeki 1374 Sokak ve Hürriyet Bulvarı'nda park yapan araçlar yüzünden yaşanan sıkışıklık yetmezmiş gibi bu kez de bir araç sahibi otobüslerin çıkış yaptığı yolun ortasına aracını park edip gidince trafik keşmekeşi yaşandı. Vatandaş ve şoförler isyan etti.

35 DBE 86 Plakalı mavi aracını körüklü belediye otobüslerinin sık olarak çıkış yaptığı yere park eden araç sahibi otobüslerin çıkışlarını engelleyince vatandaş ve çevredekiler isyan etti.

Behçet uz çocuk hastanesi önünde ki caddede yaşanan olay nedeniyle hastaneden acil çıkış yapmak isteyen ambulanslar, trafik sıkışıklığı nedeniyle bölgeden çıkış yapamadı.

İsyan eden otobüs yolcuları ve sıkışıklık nedeniyle otobüslerin arkalarında beklemek zorunda kalan binek araç sahipleri aracın sahibine büyük tepki gösterdi.

Hürriyet Bulvarı ve Dr. Behçet Uz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önünden geçen 1374 Sokak'ın sonunda ki dar dönüş yoluna aracını park eden 35 DBE 86 plakalı araç sahibine vatandaşlar yoğun tepki gösterdi. Hastane de ki hastalar ambulansların bölgeden çıkış yapamaması nedeniyle adeta Azrail ile dans etmek zorunda kaldı.

 

                                                                     

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2013, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER