banner51

Bebek Hastanede Dünyaya Gelmiş

KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde, iki ay önce dünyaya getirdiği bebeğini evde bırakıp 9 günlük tatile giderek onu ölüme terkeden, bebeğini Gölcük'te Necati Çelik Devlet Hastanesi'nde dünyaya getirdiği belirlendi. Hastane kayıtlarında 1 kilo 700 gram olarak dünyaya geldiği anlaşılan bebeğin cesedinin hastane morgundu tutulduğu, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için ise alınan parçanın Adli Tıp Kurumu'na tahlile gönderildiği anlaşıldı.

 
Tutuklanan KADININ  Savcılığı'ndaki ifadesi sırasında birçok soruya cevap vermediği , Susma hakkımı kullanmak istiyorum dediği belirtildi. 
Polisin yahptığı araştırmalarda, kadının  hastaneye gelmeden önce doğum için bazı hastanelere gittiği, ancak baba ismini bildirmediği için Devlet Hastanesi'ne geldiği ifade edildi. 
34 Yaşında öğretmenlik yapan kadının  öğrencilerinin velleri ise öğretmenlerinden daha önce çok kez rahatsız olduklarını dile getirdi.....
 
 
Polis ve Cumhuriyet Cavcılığı ayrıntılı bilgi vermezken, Kadının Hatay'da oturan ailesine haber verildi ancak  ailesinden Gölcük'e gelen olmadı. Bebeğin cesedinin kadının  yakınları veya babasının  beyan etmesi halinde verileceği , ancak defnedilmeden önce kimlik çıkartılması gerekiyor....... 
 
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2013, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER