Başkan'dan Müthiş Çözüm

Okmeydanı'nda sıkışan trafikte kalan Büyükçekmece Belediye Başkanı ve CHP’nin yeni dönemdeki Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Akgün, bir televizyon programına yetişmek için yoldan geçen motokuryeden yardım alarak yoluna devam etti. 

Başkan'dan Müthiş Çözüm
 
Büyükçekmece’deki toplantılarının ardından özel bir televizyon kanalındaki programa katılmak üzere harekete geçen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çağlayan’da meydana gelen kaza nedeniyle trafikte sıkıştı. Bir süre makam arabasında trafiğin açılmasını bekleyen Akgün, programa geç kalma riski artınca o sırada trafiğin arasında seyreden motosikletli kuryeyi durdurdu.
 
Kurye, kendisini tanıtan ve acelesi olduğunu söyleyen Başkan Akgün’e yardım etmeyi kabul etti. Motosikletin arkasına atlayıp yoluna devam eden Akgün, "İşimiz, şartlar uygun olmadığı durumlarda bile her iş için çare üretebilmektir. Hiçbir yere geç kalma lüksümüz yok. Büyükçekmece’den Çağlayan’a gelmek normalde 20 dakika ama 2 saattir yoldaydım. Kurye arkadaş olmasaydı programa zamanında yetişmem imkansızdı" dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER