Barda Silahlı Hesap Kavgası

Şişli’de bir barda eğlenen iki arkadaş hesaba itiraz edince bar çalışanlarıyla aralarında önce kavga sonra çatışma çıktı. Güvenlik kamerasının kaydettiği çatışmada bir görevliyi yaralayan iki kişi, bar çalışanları tarafından öldüresiye dövüldükten sonra bir müşterinin aracının bagajına kapatıldı.

Barda Silahlı Hesap Kavgası
 
Olay geçtiğimiz günlerde Şişli’de bulunan bir barda meydana geldi. İddiaya göre, bar görevlilerinden hesabı isteyen iki arkadaş hesabı fazla bulunca tartışma yaşandı. Bunun üzerine gençlerden biri masada bulunan içki şişesini yere fırlattı. Barın güvenlik görevlileri taşkınlık çıkartan müşteriye müdahale etmek istedi. Bu sırada müşteri, dışarıya doğru koşmaya başladı. Ardından belindeki silahı çıkarıp önce barın içerisine, ardından dışarı doğru doğru ateş etti. İçeride bulunan müşteriler kendilerini yere atarken, büyük panik yaşadı. Bir güvenlik görevlisi şahsın ateş etmesine rağmen üzerine atlayarak kurşunlara siper olmaya çalıştı. Bu sırada barda bulunan bir güvenlik görevlisi ise diğer gencin üzerine ateş açtı. Yaşanan çatışma sonrası barın güvenlik görevlisi hesaba itiraz eden gençlerden birinin açtığı ateş sonucu bacağından yaralandı. Bar önünde yerde yatan yaralı, arkadaşları tarafından araçla hastaneye kaldırıldı.
 
BAGAJDA Kİ YARALILARI HASTANEYE GÖTÜRDÜ
 
Bu sırada bar görevlileri, hesaba itiraz edip kavga çıkaran iki genci tekme tokat dövdü. Dövülen iki genç daha sonra bar görevlilerinin tarafından bir müşterinin aracının bagajına koyduğu iddia edildi. Müşteri olaydan habersiz bagajında darp sonucu yaralanan iki kişiyle bir süre yol aldı. Daha sonra bagajdan ses geldiğini fark eden müşteri bagajı açtığında iki kişinin yaralı olduğunu fark etti ve yaralıları Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.
 
Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptıkları çalışmalar sonucunda olay ortaya çıkartıldı. Çalışma başlatan ekipler, bar çalışanı 7 kişiyi gözaltına aldı.
 
OLAY GÜVENLİK KAMERASINDA
 
Barda yaşananlar güvenlik kameralarına da saniye, saniye yansıdı. Görüntülerde, müşteri hesabın gelmesiyle ücrete itiraz ediyor. Daha sonra masadaki şişeyi yere fırlatıyor. Dışarı doğru koşmaya başlayan genç, belindeki silahı çıkartıp ateş ediyor. Bir kadın silah seslerini duyunca kaçmaya çalışırken yere düşüyor, masa da kadın müşterinin üzerine devriliyor. Diğer müşteriler ise kadını yerden kaldırıyor. Bu sırada bar görevlisi ateş eden şahsın üzerine atlıyor. Bu sırada barın içerisinden bir kişi de, hesaba itiraz eden müşteriye ateş ediyor. Daha sonra olay çıkartan 2 kişi, bar görevlilerince dövülüyor. Yaralanan güvenlik görevlisi ise bir süre yerde yattıktan sonra bir araçla hastaneye götürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER