Bar Hesabı Yüzünden Kavga Çıktı

İzmit’te, barda içki içen arkadaşlar arasında hesap nedeniyle kavga çıktı. Kavgada bıçaklanan 21 yaşındaki Talha B. yaralandı.

Bar Hesabı Yüzünden Kavga Çıktı
İzmit’te bir barda dün gece 20 yaşındaki M.Ç., 21 yaşındaki O.K., 22 yaşındaki B.İ. ve 30 yaşındaki Ö.B., arkadaşlarıyla birlikte içki içti. Masada bulunun Talha B. ve bir grup arkadaşı masadan erken kalktı ve  30 liralık hesaplarını ödediklerini söyleyerek oradan ayrıldı. Daha sonra masaya 69 liralık hesap gelirken, Talha B. ve arkadaşlarının ödediklerini söyledikleri 30 liranın ödenmediği ortaya çıktı. 
 
İki arkadaş grubundakiler telefonla birbirlerini arayarak tartışmaya başladı. Küfürleşmelerin ardından 28 Haziran Mahallesi’nde bir araya gelen iki arkadaş grubu arasında 30 liralık hesap nedeniyle kavga çıktı. Kavga sırasında Talha B. bacağından ve sırtından aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralandı.
 
Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılan Talha B.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu bildirilirken, kaçan şüpheliler M.Ç., O.K., B.İ. ve Ö.B. polis tarafından yakalandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2017, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER