banner51

Bakanlık 2013 Yılını Değerlendirdi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bakan Fikri Işık’ın da katılımıyla 2013 değerlendirmesi ve 2014 planlaması için Afyonkarahisar’da bir toplantı düzenledi.

Bakanlık 2013 Yılını Değerlendirdi
 
Anemon Otel’de 3 gün sürecek olan ’Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2013 Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı’ dün akşam başladı. Toplantıya bakanlık personelinin yanı sıra üniversite öğretim görevlileri de katılarak çeşitli konularda seminerler verecek.
 
Toplantının açılışına katılmak üzere dün akşam Afyonkarahisar’a gelen Bakan Fikri Işık’ı, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı AK Partili Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek ve ATSO Başkanı Hüsnü Serteser karşıladı. Toplantının gerçekleştiği Anemon Hotel’de vatandaşlarla da sohbet eden Bakan Işık, minik bir tatilciyi sevdi.
 
Bakanlığın üst düzey yetkilileri ve Afyonkarahisar protokolü ile akşam yemeği yiyen Bakan Fikri Işık, yemekten sonra 2013 yılı değerlendirme toplantısına katıldı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı öncesinde kısa süreli görüntü alınmasına izin verildi. Bakan Işık, bugün Kocaeli’ne gitmek üzere Afyonkarahisar’dan ayrılacak.
 
DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
 
Bakan Fikri Işık başkanlığında yapılan ’Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2013 Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı’na Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Müsteşar Prof. Dr. Ersan Aslan, genel müdürler ile 81 ilin Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürleri katıldı. Toplantıda Bakan Işık, il müdürlerine tablet bilgisayar hediye etti, başarılı il müdürleri de plaketle ödüllendirildi.
 
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan açıklamaya göre de toplantıda ayrıca, sanayi ürünlerinin piyasa gözetim ve denetimi faaliyetlerinde en başarılı 5 il belirlendi. Buna göre, İstanbul İl Müdürü M. Hilmi Sezer, Ankara İl Müdürü Adnan Vural Örsdemir, Kayseri İl Müdürü Kamil Akçadırcı, Manisa İl Müdürü Erbil Kalmış ve Antalya İl Müdürü Rıdvan Kösesoy ödüle layık görüldü.
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER