Bakan Şimşek'ten Bayram Harçlığı

Kurban Bayramı’nı seçim bölgesi Batman’da geçiren Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bayramlaşma töreni ardından 50 çocuğa 5’şer liralık bayram harçlığı dağıttı.

Bakan Şimşek'ten  Bayram Harçlığı
Bakan Şimşek, Batman Belde Mahallesi’ndeki Kültür Merkezi Sarayı’ndaki bayramlaşma törenine, Vali Azmi Çelik, AK Parti Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Abdüsselam Uluçam, il yöneticileri, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Sarıışık, bazı ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütü başkanları katıldı. Batman’daki bayramlaşmada bazı Ermeni derneklerinin başkanları ve üyeleri ile Mor Gabriel Manastırı Vakfı Başkanı Kuryakus Ergün, Hollanda’dan Ermeni Musa Çitgez ve Şubo Çitgez de katıldı.
 
Tören ardından önce Vali Azmi Çelik, dışarıda harçlık bekleyen çocukların bayramını kutladı. Korumalar çocuklara 5’er liralık harçlık dağıttı. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten harçlık almak için bekleyen çocuklar, izdiham oluşturdu. "Kuyruğa girmeyenlere harçlık vermem" diyen Bakan Şimşek, daha sonra kuyruğa giren çocuklarla tokalaşıp 5’şer lira harçlık verdi. Şimşek, yaklaşık 50 çocuğa harçlık dağıttı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2014, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER