Babasının Birlikte Yaşadığı Kadının Kardeşini Öldürdü

Konya’da Özgür Ö. (20), babası Hayrettin Ö.’nün (55) bir süre birlikte yaşadığı Nariye C.’nin (36) ağabeyi Memiş Ceylan’ı (39) iddiaya göre borç alacak tartışması sırasında sırtından bıçaklayıp öldürdü. Özgür Ö. ile babası Hayrettin Ö., tutuklandı.

Babasının Birlikte Yaşadığı Kadının Kardeşini Öldürdü
Konya’da oturan Nariye C., iddiaya göre yaklaşık 2 ay önce Akşehir’de oturan Hayrettin Ö. ile birlikte yaşamaya başladı. Hayrettin Ö.’nün evli olduğunu öğrenen Nariye C., kendi evine geri dönmek istedi. İddiaya göre Hayretin Ö. de geri dönmesine izin vermedi. Nariye C.’nin polisi arayıp şikayet etmesi üzerine Hayrettin Ö. hakkında ’kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan soruşturma başlatıldı.
 
Olaydan sonra Nariye C., Konya’daki evine döndü. Bunun üzerine Hayrettin Ö. de, iddiaya göre Nariye C.’ye borçlarını ödemesi için verdiği 10 bin lirayı geri istedi. Nariye C. de borç olarak aldığı 10 bin lirayı geri vermek istemedi.
 
TARAFLARIN YAKINLARI DA KARIŞTI
 
Hayrettin Ö., oğlu Özgür Ö. ile birlikte geçen cumartesi günü merkez Karatay İlçesi Fetih Mahallesi’nde oturan Nariye C.’nin evine gelip parayı istedi. Bunun üzerine aralarında tartışma çıktı. Tartışmaya Nariye C.’nin ağabeyi Memiş Ceylan da katıldı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Özgür Ö. iddiaya göre Memiş Ceylan’ı bıçakladı.
 
Bıçakla yaralanan Memiş Ceylan ile aldığı darbelerden yaralanan Nariye C., ambulansla Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Memiş Ceylan yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.
 
Polis, Özgür Ö. ile babası Hayrettin Ö.’yü geçen pazar günü Akşehir’de gözaltına aldı.
 
Nariye C. polise verdiği ifadesinde Özgür Ö.’nün ağabeyini bıçakladığını, Hayrettin Ö.’nün de kendisini dövdüğünü öne sürdü. Özgür Ö. de kavga sırasında kendini korumak için bıçağını çıkardığını, ancak Memiş Ceylan’ın kavga sırasında kaptığı bıçağı kendisine sapladığını öne sürdü. Gözaltına alınan baba ve oğul, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER