banner51

Askerin 'Bıçaklandım' Yalanı

Tekirdağ Beşiktepe kışlasında asker olan 20 yaşındaki R.Y., çarşı izninde kendi bileğini kesip, ihbarda bulunduğu polis ekiplerine de tanımadığı kişilerce bıçaklandığını söyledi. Ambulansla hastaneye götürülen R.Y.’nin memleketi Aydın’a gitmek yalan söylediği hastanede ifade verirken ortaya çıktı.

Askerin 'Bıçaklandım' Yalanı
 
Beşiktepe kışlasında asker olan 20 yaşındaki R.Y., çarşı izninde yanında taşıdığı bıçakla bileğini keserek polise ihbarda bulundu. Gelen polis ekiplerine kendisini tanımadığı kişilerin para istediği, vermeyince bıçakla bileğini kesip kaçtıklarını söyledi. İlk müdahalenin ardından R.Y., ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, polis ekipleri de çevrede inceleme yaptı ancak şüpheli bir şahsa rastlamadı.
 
Yeniden bilgi almak ve şüphelilerin eşgalini belirlemek isteyen polis ekipleri çelişkili ifadeler veren R.Y.’nin ifadesini alırken, üzerinden bıçak çıkması üzerine yalan söylediğini itiraf etti. Aydın’daki ailesinin yanında rapor alarak gitmek için yalan söylediğini anlatan R.Y., tedavinin ardından taburcu edilirken, askeri yetkililere teslim edildi.FOTOĞRAFLI
 
 
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2014, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER