banner51

Asker ve Polis Enerji Depolasın Diye...

Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde terör örgütü PKK ile mücadele veren polis ve askerlere bir ton organik bal gönderdi.

Asker ve Polis Enerji Depolasın Diye...
Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal, geçici görevle Yüksekova İlçesi'ne giden kendi personelinin de aralarında bulunduğu polislere, güç ve enerji depolamaları ve vücut direncini artırması amacıyla bal gönderme kararı aldı. 
 
İzmir'de üretici bir firma ile görüşen Yüksel Babal, ücretsiz olarak sağlanan her biri 25 kilo olan 40 kutu balı, Hakkari Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne ulaştırdı. 
 
2 yıldır kentte görev yapan Emniyet Müdürü Yüksel Babal, şöyle dedi:
 
"Kutsal görevlerini cansiperane yerine getiren ve canlarından aziz bildikleri vatan, millet ve bayrak sevgisi uğruna kahramanca ve fedakarca bir şekilde terör örgütüne yönelik başarılı operasyonlarda görev alan başta Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nden geçici görevle Yüksekova'da bulunan personelim olmak üzere görev yapan tüm meslektaşlarımın bir nebze de olsa moral ve motivasyonlarını yükseltmek istedim.
 
Onların yalnız olmadıklarını, maddi ve manevi olarak her zaman kendilerinin yanlarında olduğumuzu göstermek adına böyle bir hediye gönderdim. İzmir'deki üretici firma ile görüştüm. Onlar da sağolsunlar ücret istemediler. Bal tamamen organik. Kıymetli bir ürün.
Balın sembolik anlamı var diye düşünüyorum. Güç, enerji, hareket kabiliyetini arttırma, iradeyi dinç ve zinde tutma, hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirme ve direnç arttırma gibi faydalarını düşündüm. Bu nedenle bal gönderdim. Tüm polis ve askerlerimiz afiyetle yesin. Analarının ak sütü gibi hella olsun tüm kahramanlarımıza."
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2016, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER