Araçlar Buzlu Yolda Dans Etti

Sancaktepe’de aniden bastıran kar yağışı sonrası buz pistine dönen yolda, araçlar adeta dans etti. Yolda kayan araçlardan bazıları 180 derece dönerek kaza yaptı, bazıları ise kaza yapmaktan son anda kurtuldu.

Araçlar Buzlu Yolda Dans Etti

 

İstanbul’da dün geceden beri etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Sancaktepe’de bir anda bastıran kar yağışı sonrasında, buzlanan yolda araç sürücüleri zor anlar yaşadı. Kayarak kaldırıma çarpan bir minibüsün kaza anı İHA kamerasına yansıdı.
 
Sancaktepe Atatürk Caddesi’nde bir anda bastıran yoğun kar, caddenin buzlanmasına neden oldu. Yokuş aşağı inen araç sürücüleri buzda kaymamak için yoğun çaba sarf ederken, yokuş yukarı çıkmaya çalışan araçlar da buzda kayarak patinaj çekti. Buzla kaplı yola hızlı bir şekilde giren bir minibüs, kayarak 180 derece döndü ve kaldırıma çarptı. Yoğun kar yağışı nedeniyle sürücüler zor anlar yaşarken, birçok araç buzlu yolda kaydı. Küçük çapta kazaların da yaşandığı yolda, belediye ekiplerinin tuzlama çalışması ardından trafik normale döndü.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2013, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER