Aldatıldığını Söyleyen Kadın Eşini Sokakta Vurdu

Erzurum’da Kezban Karataş, kendisini aldattığı iddiasıyla eşi Ersin Karataş’ı sokak ortasında tabancayla vuran Kezban Karataş, başından ayrılmadı ve cep telefonundan 112 Acil Servisi arayıp, "Burada bir pisliği vurdum. Gelin alın" dedi.

Aldatıldığını Söyleyen Kadın Eşini Sokakta Vurdu
Olay bugün saat 09.00 sularında merkez Yakutiye ilçesindeki Kazım Karabekir İş Merkezi önünde meydana geldi. Yorgancılık yapan Ersin Karataş ile eşi Kezban Karataş, görgü tanıklarının ifadesine göre 25 EN 505 plakalı otomobilden birlikte indi. Önde  yürüyen Ersin Karataş’a, arkadan seslenen ve bir temizlik şirketinde çalışan eşi Kezban Karataş, çantasından çıkardığı silahı gösterdi. Silahı eşine doğrultan Kezban Karataş, "Yeter artık öldüreceğim seni" diyerek tabancayı ateşledi. 
 
Karnına isabet eden tek kurşunla yaralanan Ersin Karataş yere düşerken yanına giden ve iddiaya göre ’Beynine sıkacağım’ diyen Kezban Karataş’a çevredekiler müdahale etti ve ateş etmekten vazgeçirdi. Bunun üzerine Kezban Karataş, cep telefonu ile 112 Acil Servisi arayıp "Burada bir pisliği vurdum. Gelin alın" dedi, ardından polisi arayıp eşini vurduğunu söyledi.
 
112 Acil Servis ekibi gelene kadar vurduğu eşi Ersin Karataş’ın başında bekleyen  Kezban Karataş’ı polis gözaltına alırken, yaralı Ersin Karataş ise Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
"GÖZLERİME BAK BUGÜN SON GÜNÜN"
 
Olaya tanık olan çevredekilerden H.M., Kezban Karataş’ın eşini vurduktan sonra  ayrılmadığını belirterek dehşet anını şöyle anlattı:
 
"Ben kapının önündeydim. İkisi de otomobilden indi. Aralarında herhangi bir tartışma olmadı. Kadın silahı çıkardı ve eşini vurdu. Başından hiç ayrılmadı. ’Abla ne yapıyorsun’ dedik. Bize ’Beynine sıkacağım’ dedi. Müdahale ettik. Silahı çantasına koymasını söyledik. Ben ’kocan ölecek’ dedim. Kadın ise ’Çoluğundan çocuğundan haberi yok. Ölsün. Bir o.....ya bizi terk etti’ dedi. Adama ’Gözlerime bak. Bugün son günün’ dedi. Daha sonra polisi ve ambulansı aradı."
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER