banner9

Ağabeyini Av Tüfeği İle Öldürdü

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde 23 yaşındaki Ferdi Aker, iddiaya göre evde tartıştığı sevgilisi G.O.’yu döverken, araya giren kardeşinin sevgilisine de vurdu. Avdan dönen 22 yaşındaki Tuğhan Aker, sevgilisinin durumu anlatması üzerine ağabeyini av tüfeği ile öldürdü. Olayda, Ferdi Aker’in sevgilisi G.O. da omzuna isabet eden saçmalarla yaralandı.

Ağabeyini Av Tüfeği İle Öldürdü
Olay, dün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Karapınar Beldesi Durmuşlar Mahallesi’nde meydana geldi. Ferdi ve Tuğhan Aker kardeşler, iddiaya göre evde sevgilileriyle alkol alıp eğlenmeye başladı. Tuğhan Aker, bir süre sonra av tüfeğini alıp ormana ava çıktı. Bu sırada Ferdi Aker, sevgilisi G.O. ile bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Ferdi Aker, sevgilisini döverken, araya girmek isteyen kardeşinin sevgilisine de vurdu.
 
Avdan dönen Tuğhan Aker, sevgilisinin durumu anlatması üzerine sinirlendi. Tuğhan Aker, çıkan tartışmada ağabeyine av tüfeği ile ateş etti. Ferdi Aker, olay yerinde hayatını kaybetti. Sevgilisi G.O. ise omzuna isabet eden saçmalarla yaralandı. G.O., Çaycuma Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalesinden sonra Bartın Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Bartın Üniversitesi’nde öğrenci olduğu öğrenilen G.O.’nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
Olayın ardından kaçan Tuğhan Aker, jandarma tarafından yakalandı. İlçede bir gazinoda çalışan Tuğhan Aker’in jandarmadaki sorgusu sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER