banner51

Adil Öksüz'ün Baldızları Serbest Kaldı

FETÖ’nün ’Hava Kuvvetleri imamı’ Adil Öksüz’ün gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen baldızları 33 yaşındaki Belkıs Nur Tetik ile 19 yaşındaki Seyyide Öznur Yıldırım adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Adil Öksüz'ün Baldızları Serbest Kaldı
 
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan Adil Öksüz’ün tutuklanan kayınpederi Cevat Yıldırım ile tutuklanan kayınvalidesi Hatice Yıldırım’ın kızları Belkıs Nur Tetik ile Seyyide Öznur Yıldırım dün adliyeye sevk edildi. Belkıs Nur Tetik ile Seyyide Öznur Yıldırım adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
 
Adil Öksüz’ün kayınpederi Cevat Yıldırım’ın baldızı 61 yaşındaki Naciye Alişan ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Naciye Alişan ifadesinde Adil Öksüz’ü ablasına gittiğinde gördüğünü belirterek, "Ablama gittiğimda ara sıra görürdüm. Kendisiyle sohbetimiz yoktu. Yanımıza gelip ’hoşgeldiniz’ dedikten sonra ayrılırdı" dedi. Evinde, FETÖ’ye ait yayınlar bulunan Naciye Alişan terör örgütü ile ilişkisinin olmadığını söyledi. Naciye Alişan’ın sosyal paylaşım sitesinde bir köşe yazarının yazısını paylaşırken, paylaşımının altında "Tayyip maziye gömülecek", "Ona yapılan dualar boşa gidiyor" diye yorumlar yaptığı görüldü.
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER