Adana'da Bilezik Gerilimi

Adana’da yaşayan 26 yaşındaki Suzan O., kuzeni 28 yaşındaki N.M.’den hatıra fotoğrafı çektirmek için aldığı 12 bin lira değerindeki altın bilezikleri, sahtesi ile değiştirdi. Altınların değiştirildiğini anlamayan genç kadın, bozdurmak için kuyumcuya gittiğinde gerçeği öğrendi. N.M.’nin şikayetçi olduğu Suzan O. gözaltına alındı.

Adana'da Bilezik Gerilimi
Merkez Seyhan İlçesi’nin Hürriyet Mahallesi’nde oturan Suzan O., ziyaretine gittiği kuzeni N.M.’nin kolundaki bileziklerin sahtesini alıp, ziyaretine gitti. Kahve içerken Suzan O., akrabasından altın bileziklerini fotoğraf çektirmek için istedi. Bilezikleri alan, Suzan O., kuzeni mutfağa gidince sahtesiyle değiştirdi.
 
Sahte bilezikleri koluna takan N.M., bir ay sonra satmak için kuyumcuya gitti. Bilezikleri eline alan kuyumcu, sahte olduğunu fark etti. 12 bin lira değerindeki bileziklerinin sahte olduğunu öğrenen N.M., karakola giderek kuzeninden şikayetçi oldu. Gözaltına alınarak sorgulanan Suzan O., suçlamayı kabul etmedi. Genç kadın, denetimli serbestlik kapsamında serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER