Acil Servisteki Saldırıda 1 Kişi Gözaltına Alındı

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis’te geçen cuma günü 3 güvenlik görevlisini bıçaklayan iki şüpheliden 40 yaşındaki Şükrü Y., gözaltına alındı.

Acil Servisteki Saldırıda 1 Kişi Gözaltına Alındı
Olay, iki gün önce saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Astım hastası olduğu belirtilen Şükrü Y., iddiaya göre, burada oksijen tedavisi aldığı sırada, kendisine serum takılmasını da istedi. Görevli doktorun buna gerek olamadığını söylemesi üzerine Şükrü Y., doktorla tartıştı. Devreye giren güvenlik görevlileri, hastayı dışarı çıkardı. Etrafa tehditler savurarak hastaneden ayrılan Şükrü Y., bir süre sonra 3 yakınıyla birlikte acil servise geldi ve 3 güvenlik görevlisini bıçakladıktan sonra kaçtı.
 
Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan güvenlik görevlilerden 30 yaşındaki Ahmet Han Gümüş’ün iki gündür yoğun bakım servisindeki tedavisi sürerken, diğer yaralılar 30 yaşındaki Mustafa Güney ile 33 yaşındaki Raşit Bozca taburcu edildi. Olaydan sonra kaçan Şükrü Y., polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda yakalanarak gözaltına alındı. Reşat Vural Polis Merkezi Amirliği’nde sorgusu tamamlanan şüpheli, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık kontrollerinin ardından adliyeye gönderildi. Polisin, diğer şüphelilerin yakalanması için başlattığı çalışma sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2015, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER